Oldalunk cookie-kat használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra
a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat.
Szolgáltatásaink igénybe vételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
További információk
Parcussion - vadászat vadászbolt
Figyelem! Az elrendelt kijárási korlátozás végéig webáruházunkban nincs kiszállítás.
Itt a vadászboltban a vadászingek kategória termékei között egyaránt találhatsz elegáns, ünnepi inget és laza kényelmes vadászinget. A cégünk álltal forgalmazott ingekben megjelenhetsz akár vadászbálban, akár hajtóvadászaton. Találhatsz rövid ujjú és hosszú ujjú ingeket, olyan gyártóktól mint a Banner, Hunter, vagy akár a Gurka.
A vadászboltban a kabátok kategóriában találhatjátok az Afars, a Hart, a Hillman és egyéb kabátokat, melyekben a vadászat élmény minden időjárási körülményben. A mikromembrán Extratex tökéletes védelmet nyújt a nedvesség ellen, a
A nadrágok kategóriában találsz nyári és téli vadásznadrágokat. Az Afars a vadásznadrágjaihoz teflont, és thermolite plust használ. A teflon eljárásnak köszönhetően tökéletesen ellenáll a nedvességnek és szennyeződéseknek.
A gumicsizma mondhatni a vadász egyik legjobb barátja. Vadászat során a legmegfelelőbb eszköz mivel nedves, sáros helyeken, melegen és szárazon tartja a lábakat.
Imre vagyok a vadászbolt eladója, hívj most és megpróbálok minden kérdésedre válaszolni...
+36.54.400.231 +36.30.863.83.07
5 perc alatt rengeteget hasznos infót tudok neked adni, amelyek segítségével garantáltan olyan vadászfelszerelést tudsz választani, amely a Te igényeidre lesz szabva és örömmel fogod használni.
Vadász tudásbázis
Tudd meg, mire kell odafigyelned, távcső, vadászfegyver, vagy bármilyen vadászfelszerelés kiválasztásánál...