Oldalunk cookie-kat használ. Ezen fájlok információkat szolgáltatnak számunkra
a felhasználó oldallátogatási szokásairól, de nem tárolnak személyes információkat.
Szolgáltatásaink igénybe vételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
További információk
MERKELGEAR - vadászat vadászbolt
Figyelem! Ebben az évben már csak a 2021.12.21-én éjfélig leadott rendeléseket tudjuk elküldeni. Az utána rögzített foglalások már csak 2022.01.07-e után kerülnek kiszállításra!
Itt a vadászboltban a vadászingek kategória termékei között egyaránt találhatsz elegáns, ünnepi inget és laza kényelmes vadászinget. A cégünk álltal forgalmazott ingekben megjelenhetsz akár vadászbálban, akár hajtóvadászaton. Találhatsz rövid ujjú és hosszú ujjú ingeket, olyan gyártóktól mint a Banner, Hunter, vagy akár a Gurka.
A vadászboltban a kabátok kategóriában találhatjátok az Afars, a Hart, a Hillman és egyéb kabátokat, melyekben a vadászat élmény minden időjárási körülményben. A mikromembrán Extratex tökéletes védelmet nyújt a nedvesség ellen, a
A vadász kalapok, sapkák kategóriában találhattok sapkákat és vadász baseball sapkákat a kiváló vadásztermékeket gyártó Hillmantól és az Affarstól. De van itt a lesvadászathoz elengedhetetlen moskító háló, és kötött sapka, minden vadász számára elérhető áron. Vadász kalapjainkat úgy válogattuk össze, hogy akár vadászbálba akár vadászatra is találjatok köztük megfelelőt.
Delta Optical Chase 10x50 ED Keresőtávcső -t keresek, látom nincs raktáron ? Érdeklődnék, hogy vadételeket tartalmazó szakácskönyv kapható-e Önöknél ? Köszönettel: Kartainé M. Anna